درباره ما

توانمندی ها و قابلیت ها و خلاصه ای از سوابق و حضور شرکت کاوش جنوب کارون در پروژه های بزرگ منطقه

  • شرکت کاوش جنوب کارون به عنوان یکی از شرکتهای اصلی تامین کننده کالاهای تخصصی ابزار دقیق ، مکانیکال ، برق افتخار دارد که در طول فعالیت چندساله خود ، در اجرای پروژه های بزرگ ملی و منطقه ای نقش کوچکی را ایفا نموده و توانسته است ارتباط نزدیک و موثری را با شرکت های بزرگ دولتی وخصوصی در زمینه پالایشگاهی ، نفت ، پتروشیمی ، فولاد نیروگاههای برق ، شرکتهای آب و فاضلاب در کشور برقرار نماید.

    شرکت کاوش جنوب کارون با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و با تشکیل گروههای تخصصی همواره بر این تلاش بوده است تا دانش فنی روز را با تجارب کارشناسان خود درهم آمیخته و بهترین و مناسب ترین گزینه ها را دراختیار مشتریان خود قراردهد.

    در همین راستا اولین و مهم ترین اصل در کاوش جنوب کارون ارائه مشاوره های فنی به وسیله تشکیل جلسات با حضور مشتریان می باشد تا متقاضی بتواند با آگاهی کامل نیازهای خود را مرتفع سازد.

    از سوی دیگر شرکت کاوش جنوب کارون با برقراری ارتباط و اخذ نمایندگی از شرکت های بزرگ سازنده تجهیزات تخصصی (خصوصاً در زمینه دستگاههای اندازه گیری و تجهیزات ابزار دقیق ، کابل های تخصصی ،لوله و اتصالات و شیر آلات مطابق با استانداردهای بین الـملل مورد نیاز در صنعت نفت ، گاز، پتروشیمی ) توانسته است بهترین کیفیت و زمان تحـویل را در کنار مناسب ترین قیمتها به مشتریان ارائه نماید.

معرفی اعضاء شرکت کاوش جنوب کارون

کیامرث منصوری

مدیریت عامل

مازیار کنعانی

معاونت بازرگانی